четвер, 1 серпня 2013 р.

Патріотичне виховання - у програмі Літніх читань

На виконання соціальних ініціатив  Президента України В.Ф.Януковича  «Діти – майбутнє України», в рамках акції «Літні читання»  та з метою патріотичного виховання підростаючого покоління  районною бібліотекою для дітей протягом літніх канікул проводиться індивідуальна та групова робота з читачами.
 

З цією метою  у відділі обслуговування учнів 5-9-х класів оформлена книжкова виставка-запитання «Чи знаєш ти державні та народні символи України?».  
На ній представлена література  з історії державотворення України,  біографії гетьманів,  книги про те, як народжувалися символи держави.  Виставка прикрашена  народними символами: вишиваними рушниками, глиняними глечиками та кетягами калини.1 серпня 2013 року відбулася презентація виставки та проведено урок народознавства «Моя країна - Україна». Бібліотекарі ознайомили дітей із символами їхньої малої Батьківщини – гербом, прапором та гімном Верхньорогачицького району. Розповідали про історію народження гімну України, герба та прапора нашої держави, про те, що вони означають,  яку ідею в собі несуть.
 

Наприкінці заходу діти відповіли на запитання вікторини «Чи знаєш ти державні та народні символи України?»


Л. П. Ничик,
завідуюча районною бібліотекою для дітей

Немає коментарів:

Дописати коментар