пʼятницю, 18 жовтня 2013 р.

Екскурсія у «казку»

                                            
Волонтерська бригада «Чомусики»  Каланчацької районної  дитячої бібліотеки не тільки читали  малятам книги, а і водили їх на екскурсії. Так наша волонтерська  бригада побувала на екскурсії  у родині Пуцай і познайомилися з її господарем  Сергієм Борисовичем,  який за професією водій, а у вільний  від роботи час – стає майстром  декоративно-прикладного мистецтва.

  Двір цієї родини нагадує казкову країну. Тут живуть  казкові герої, які наче прийшли в гості в цей двір з  українських казок. Це і Солом’яний бичок, і маленькі пташки, і маленькі хатинки з солом’яною стріхою, і  поштова  скринька зроблена  наче казкова хатка Баби Яги. Сергій Борисович провів невеличку екскурсію для наших волонтерів-читачів, дуже цікаво розповідав про кожний свій виріб, про  свої плани  на майбутнє.  Колись один мудрець сказав, що витоки дитячих здібностей та обдарованості містяться на кінчиках пальців.  Саме від них, пальців, йдуть тоненькі ниточки-струмочки, які наповнюють джерело творчої думки У руках цього майстра  неймовірно добрі і живі композиції з дерева. Тут  кусочок дерева перетворюється на казкового домовичка в кепці, або  стара гумова  покришка  перетворилася  на прекрасного лебедя.
  А мешкає цей цікавий майстер  в Каланчаку по вулиці  Урус-Мартановській. На цей прекрасний  казковий,   квітучий куточок  прибігає подивитися не тільки навколишня дітвора, а й  дорослі. 
 Зайдіть, подивіться і  отримаєте велику насолоду від цього обійстя .     
  Красновид С.О. -  заст. директора по роботі з дітьми Каланчацької ЦДБ

Немає коментарів:

Дописати коментар