четвер, 3 липня 2014 р.

Білозерські волонтери "вполювали" останні ключі!

Активна участь волонтерів Білозерської районної дитячої бібліотеки у обласній акції "П'ять сходинок до успіху, або Ключі від бібліотеки" дала можливість отримати діткам всі заповідні ключі. Так, здобуваючи 4 Ключ "Знання", волонтери з захопленням перечитували, переглядали цікаву літературу, продумували сценарії цікавих заходів щодо популяризації книги та читання для молодших читачів.


Творчість - це кредо наших волонтерів! Полюючи за 5 Ключем "Творчість", діти власноруч створювали різноманітні вироби та поробки з паперу та інших матеріалів, використуючи власну фантазію та оригінальні макети з чудових дитячих журналів. Особливою популярністю  у "помічників бібліотеки" користується виготовлення закладок для книжок. А, взагалі, наші розумники і розумниці прикрашають своїми творчими роботами різноманітні виставки у бібліотеці.


А найактивніший волонтер дитячої бібліотеки Ушенко Надійка написала прозовий твір про своє життя, яке нерозривно пов'язане з бібліотекою.

"Моє життя нерозривно пов’язане з бібліотекою. Тут працює моя бабуся. З раннього дитинства вона мене навчала любити і поважати книги. Моя улюблена справа у вільний час – читати. Саме у книжках ми знаходимо відповіді на довго хвилюючі питання, значення речей та істину життя. Для мене бібліотека, як другий дім. Коли мені виповнилося 9 років, я почала приймати участь у волонтерських заходах. Ми ходили до дитсадка, показували ляльковий театр, грали у настільні ігри. Найбільше мені подобається гра «Поле чудес», адже вона розвиває інтелект дитини. Згодом я почала брати невеличку відповідальність за проведення заходів. Це було чудово. Я почала відчувати зв’язок з моєю рідною бібліотекою. Незабаром відбулася інсценізація казки « Рукавичка». Мені дісталася найкраща роль – Почтальона Печкіна. Дітям дуже сподобався мій виступ. Усі заходи, що проводяться у бібліотеці розвивають думки, пам’ять, інтелект. Я розповідаю усім своїм друзям про цю чудову бібліотеку, доброзичливих бібліотекарів, доступність у виборі книг. Я дуже люблю цю бібліотеку, бо вона не така як інші. Нещодавно я приймала участь у районному конкурсі «Найкращій читач року – 2014». Я представляла сучасну українську книгу « Дивні дні Гані Грак», автором якої є Любко Дереш. Готувалася я до цього конкурсу наполегливо і завзято. Завдяки цьому одержала перемогу. Наступним етапом був обласний конкурс. Хоч я і не здобула бажаної перемоги, але я отримала дві чудові книги із серії « Життя видатних дітей». Бібліотека важливий критерій у моєму житті, адже навчатися ніколи не пізно. Бібліотека мій рідний дім, книжки – вірні друзі."

Ушенко Надія 7 – Б клас.

Немає коментарів:

Дописати коментар