пʼятниця, 12 червня 2015 р.

Літнім читанням пора, щиро радіє дітвора!

Літо – весела пора, йому радіє дітвора, яка має чудову нагоду поринути у світ літератури, познайомитися з творчістю нових для них письменників, відкрити нових героїв, пізнати світ за допомогою книги та отримати насолоду від читання. Книги не відпочивають на канікулах, вони «працюють» у літню пору, а любов до книг і читання юних користувачів не припиняється.

Влітку книзі приділяється дуже велика увага. Дітки із пришкільних таборів разом із вчителями регулярно відвідують книгозбірню.

Організованому дозвіллю, задоволенню різнобічних смаків та інтересів користувачів допомагають створені бібліотекарем виставки книг.

Поряд із традиційними формами бібліотечного обслуговування користувачів у Каховській районній бібліотеці для дітей відбувається інтенсивний пошук і впровадження нових форм і нетрадиційних методів діяльності.

Так, 11 червня, бібліотекарями Каховської районної бібліотеки для дітей був організований літературно- ігровий майданчик перед бібліотекою. Дітям було запропоновано веселі вікторини, рухливі ігри: «Не упусти», «Весела естафета» , «Пройди по лапам» , «Пантоміма». Допомагала в проведенні заходів волонтер бібліотеки Харчук Яна.

Немає коментарів:

Дописати коментар