середа, 25 листопада 2015 р.

Перший раз – знову в перший клас

Якщо ви не боїтеся виступати перед аудиторією – ви молодець. А якщо аудиторія така, якими ви були зовсім недавно і не завжди могли всидіти на місці, а потрібно було слухати та ще й відповідати? Щось таке відчували наші маленькі волонтери, що тільки-но прийшли до 5 класу, коли розповідали учням 1 класу гімназії про тварин рідкісних та зникаючих, що мешкали чи ще мешкають на планеті Земля.  25 листопада у молодшому відділі для учнів 1-4 класів  міської бібліотеки для дітей м. Нова Каховка  проходила літературно-екологічна експедиція «Дикі і рідкісні: останній шанс їх побачити».   
                                                                                            
                       
Відвідати її учні новокаховських шкіл приходять не вперше, але цього разу вперше, для першокласників  у ролі екскурсоводів  виступали маленькі волонтери бібліотечної читай-бригади «Бібліоальпіністи» Порошина Жанна та Пизик Ярослав.                                                                                                                                                                                                             
                                                                                                                                                                   Як зізналися наші «екскурсоводи», їм самим було страшенно цікаво показати та розповісти дітям про справжнісінького нарвала, за яким полювали герої роману Даніеля Дефо; зовсім сумно було показувати їм красеня горностая, якого ще можна врятувати, аби люди не хизувалися у горностаєвих шубах;  так само сумно і важливо було показати останнього у світі димчатого леопарда, який помер у 2013р. та останнього річного китайського дельфіна, що помер у 2011 році. Маленькі відвідувачі бібліотеки були дуже вражені інформацією, тож, вважаємо, що дебют наших волонтерів виявився вдалим.                       

Немає коментарів:

Дописати коментар