пʼятниця, 13 травня 2016 р.

«Цей дивний світ - бібліотека».

Перше знайомство з книгою…
  В кожної дитини воно проходить по різному. Кому, як не батькам належить це робити ще в ранньому віці? Та чи завжди це так? Мабуть, не нам про це судити….
 Дитина росте, вперше переступає шкільний поріг. Ну і звичайно, починається серйозне знайомство з першим букварем, підручниками…
  Все це так, та мабуть такого різноманіття і такої кількості книг як в дитячій бібліотеці, дитина не побачить ніде. Тому, навчившись грамоти та трохи читати, поспішають малі школярики в дитячу бібліотеку. Перші  дні  травня  в  Каховській  районній  бібліотеці  для  дітей проходять надзвичайно весело і жваво. І це не дивно, адже тут відбувається  цикл масових заходів по посвяті у читачі учнів 1 – х класів «Цей  дивний  світ - бібліотека».
Радо зустріла своїх майбутніх читачів, учнів  1-б  класу  ЗОШ № 5  бібліотекар Тетяна Анатоліївна  Кучма  та  волонтери  бібліотеки : Вероніка  Блищук, Лілія  Сіра  та  Яна  Харчук. 


Спочатку маленькі чомусики з цікавістю розглядали книгозбірню, знайомилися з книгами та журналами на полицях стелажів.
      Ну а яке ж свято без ЇЇ Величності Королеви Книги, роль якої зіграла  волонтер  бібліотеки, учениця 8  класу  Вероніка  Блищук . Пишно і урочисто Вона ввійшла  до зали та «повела всіх присутніх у своє Книжкове королівство», а також познайомила дітей з правилами  користування книгою та бібліотекою. 

Потім  зявилися  Мальвіна  та  Буратіно, які  розважали  присутніх  своїми  жартами,  та  провели  вікторину « Казкова  стежина».
Діти з цікавістю та захопленням брали участь в заході, активно відповідали на запитання, для них були розроблені та роздані пам’ятки юного читача та закладки.
В кінці свята усі першокласники дали Обіцянку справжнього читача і з захопленням попрямували обирати собі книги на абонементі молодшого відділу.
Дитяча книгозбірня поповнилась новими читачами і завжди відкрита для них.


Немає коментарів:

Дописати коментар