четвер, 29 березня 2018 р.

У Генічеську підвели підсумки літературного конкурсу

З грудня 2017 року по березень 2018 року Генічеська районна дитячо-юнацька бібліотека проводила літературний конкурс серед творчої молоді "Різдвяна казка".

Конкурс охоплював юні таланти міста і району віком 8-16 років, які пишуть українською мовою. Головною метою конкурсу була популяризація бібліотеки як структури нового сучасного формату, мотивування молодого населення до читання книг рідною мовою.
У понеділок, 19 березня 2018 року на базі бібліотеки відбулось урочисте нагородження і привітання переможців та учасників конкурсу. На заході, крім безпосередніх конкурсантів, були присутні Голова Генічеської районної ради Євстратов Андрій, депутат Осташевський Іван, член ГО "Нова Фортеця" Чорнобривцева Оксана, відповідальний секретар районної газети "Приазовська правда" Микола Шпильовий, яка є інформаційним партнером конкурсу, Микола Шпильовий, преса, бібліотекарі шкіл та батьки учасників.
Відкрила урочистий захід директор Генічеської районної дитячо-юнацької бібліотеки Селіванова Олена Анатоліївна. Вона зазначила важливість проведення подібних конкурсів для молоді нашого невеликого міста, вказавши на важливість роботи бібліотек не тільки як популяризаторів книги, але й як сучасних культурно-мистецьких центрів.
Переможці були нагороджені дипломами: 1 місце - Євгенія Левенець, м. Генічеськ (отримала подарунок від Євстратова Андрія - повне зібрання творів Дж. Роулінг "Гаррі Поттер"), 2 місце - Нонна Черняк, с. Новодмитрівка (подарунок від Осташевського Івана - книги Люсі та Стівена Гокінг "Джорж"), 3 місце - Вікторія Нікішичева, м. Генічеськ (отримала подарунок від Чорнобривцевої Оксани - К.С. Льюїс "Хроніки Нарнії"). Грамоти учасників та книжкові подарунки отримали учні міста Золотухіна Софія, Тібець Аліна, Ропан Руслана, Шуров Максим.
Після відзначення учасників конкурсу Олена Селіванова передала слово Миколі Шпильовому, який виступив з привітанням юних письменників, зазначив критерії, за якими визначались переможці, вручив спецприз Євгенії Левенець від газети – фірмова чашка з логотипом газети «Приазовська правда» та грошовий приз. Зазначимо, що за умовами конкурсу, роботи дипломантів будуть надруковані в газеті "Приазовська правда".
Після офіційної частини гості й усі причетні до заходу спілкувались у неформальній обстановці за столом із чаюванням і солодощами, що було організовано Головою Генічеської районної ради Євстратовим Андрієм. Діти ділилися своїми враженнями про конкурс, обговорювали улюблені книжки та роботу бібліотеки як центру дозвілля для культурної молоді.
Ми плануємо і в подальшому вести активний діалог із молоддю, проводити цікаві літературні та мистецькі акції. Сподіваємось, дитячо-юнацька бібліотека стане важливим осередком для культурного життя міста.

Немає коментарів:

Дописати коментар