четвер, 5 березня 2020 р.

Книгоманія - 2020


Волонтери – супер- читачі!
В Новій Каховці завершився 2-й етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2020». 04 березня, в міській бібліотеці для дітей зібралися переможці 1-го етапу, «суперчитачі» бібліотек. У конкурентній боротьбі перемогу отримала волонтер МБ для дітей, учениця 6-А класу гімназії Варвара Косован.

За багато років волонтерського руху в дитячій бібліотеці відкривали не один талант. Це і наша незабутня «Пепідовгапанчоха» - Катя Пісня, і веселий «Карлсон» - Влад Черні, і серйозний «Принц» - Кирило Єзерський… А тепер у нас є Варвара Андріївна. Саме так називають її у гімназії. Відмінниця, талановита у всьому дівчинка. Ще минулого року, у волонтерському букслемі Варвара Андріївна давала майстер-клас з рекламування книги.
19 грудня було її перше «бойове хрещення» - вітальний візит до партнера бібліотеки Сидоренко О.М.  
Разом зі своїм класом наша розумниця частий гість бібліотечних заходів.  У гімназії вона – староста класу, займається танцями та театральним мистецтвом, гарно малює, ліпить та пише чудові твори, які «виходять» за рамки затвердженого «Госту» завжди, тому що наша дівчинка «так відчуває».
Та головне – Варвара Андріївна дуже багато читає. У бібліотеку записалася ще в 4-річному віці. І от – маємо перші визнання. Заслужена перемога у 1-му турі Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2020».
Підготовка, «обтяжена» шкільними конкурсами та репетиціями до загальноміської Масляної.  Вибір книжки, про яку хочеться розповісти, та, власне сам Конкурс. Боротьба за перше місце була непростою. Пишаємось тим, які читаючі та талановиті діти є у нашому місті. Але… Переможець може бути тільки один.  Нею і стала бібліотечний волонтер, читачка МБ для дітей, гімназистка, розумниця Варвара Андріївна Косован.
Вітаємо Варю, так тримати! Бажаємо успіхів у майбутньому!


Немає коментарів:

Дописати коментар