понеділок, 12 жовтня 2020 р.

У світі тварин

Недільного жовтневого дня пройшла зустріч бібліотечних  волонтерів «Розумашки» в Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки. Наші волонтери допомагають молодшим читачам оволодіти навичками спілкування, розширити коло друзів, «потоваришувати» із книгою. Головною метою заняття було - сформувати у молодших діток гуманне ставлення до живої природи, познайомити з рідкісними тваринами, виховувати любов та почуття відповідальності за «братів наших менших».

Читачі бібліотеки відгадували загадки про тварин, називали істотні ознаки свійських і диких звірів, вчились визначати, яку користь приносять свійські тварини. З захопленням погрались у гру «Крокодил», де показували (без слів) хатнього улюбленця, який проживає у них вдома, вчили назви дитинчат тварин, розповідали, як вони доглядають за своїми «Мурзиками» та «Рексами», їх раціон харчування, цікавинки із їх життя.

Вирушивши в подорож, юні книголюби, були активні, зацікавлені, та радо підтримували бесіду. Всі вони прийшли до висновку: світ тварин дуже різноманітний та захоплюючий і кожна тварина варта любові кожного дня і кожну хвилинку. Тільки добра їм потрібно бажати.

Пам’ятайте: ми відповідаємо за тих, кого приручили!

Немає коментарів:

Дописати коментар