середа, 5 грудня 2012 р.

5 грудня - Міжнародний день волонтераГенеральна Асамблея ООН в 1985 році запропонувала урядам щорічно відзначати 5 грудня Міжнародний день добровольців в ім'я економічного і соціального розвитку (International Volunteer Day for Economic and Social Development), або ж, більш коротко - Міжнародний день волонтера (International Volunteer Day)
ООН закликала держави світу здійснити заходи з метою підвищення обізнаності про важливий внесок служби добровольців і тим самим спонукати ще більше людей у всіх сферах діяльності пропонувати свої послуги добровольців як на батьківщині, так і за кордоном.

Всемирная декларация добровольчества:"Декларация поддерживает права каждой женщины,  каждого мужчины и ребенка свободно участвовать в добровольческой деятельности независимо от своих культурных и этнических особенностей,  религии, возраста, пола, физического, социального и материального положения. Все люди в мире должны иметь право добровольно посвящать свое время, талант,  энергию другим людям или сообществам посредством
индивидуальных и коллективных действий,  без ожидания финансового вознаграждения."
Будь-яке суспільство, безперечно, потребує волонтерської праці. А одним із найважливіших напрямків волонтерської діяльності є робота з організації освіти, просвіти та дозвілля дітей та молоді.
Отож, і наші юні бібліотечні волонтери, які допомагають прививати дітям любов до книги і читання, можуть пишатися своєю причетністю до всесвітнього волонтерського руху і приймати вітання із сьогоднішнім  святом!
  
Бажаємо вам яскравих волонтерських подій, цікавих творчих задумів та небуденного сприйняття довколишнього світу!
   

Немає коментарів:

Дописати коментар