середу, 29 травня 2013 р.

Хоровод чудесних пригод

До Міжнародного дня захисту дітей 
  
Ось і закінчився навчальний рік. Відлунав останній дзвінок для всіх учнів України. Своїм дзвоном він сповістив про початок літніх канікул! Можна закинути портфелі аж до 1 вересня! А попереду - три місяці відпочинку!Табори, море, мандрівки...
У всіх школах міста почали діяти табори для дітей молодшого шкільного віку. 29 травня гостями дитячої бібліотеки стали учні 9-ї школи-гімназії. Вони весело провели свій час під час конкурсно-ігрової програми «Хоровод чудесних пригод», яка відбувалась на майданчику біля бібліотеки. Разом із бібліотекарем та бабусею Ягусею діти відгадали літературні загадки від Чахлика Невмирущого та загадки-хитринки від бабусі-Ягусі. Взяли участь у музичному конкурсі. Поспілкувались у веселому хороводі і на останок взяли участь у «Веселих стартах». 

За дітей вболівали навіть випадкові перехожі, які згадали своє дитинство :). Було весело, цікаво та гамірно. Діти залишились задоволені і пообіцяли, що будуть приходить до бібліотеки влітку і читати літературу за рекомендаційними бібліографічними списками «Що читати влітку?» 

Олена Ярцева, 
провідний бібліотекар Міської бібліотеки для дітей Новокаховської ЦБС

Немає коментарів:

Дописати коментар