понеділок, 29 грудня 2014 р.

«ТОП-12 моментів» з життя бібліотекиОсь така ялинка засяяла новорічними світлинами (з масових заходів) в Каланчацькій районній дитячій бібліотеці  в переддень Нового року!  «ТОП-12 моментів» з життя бібліотеки». Яка оформлена за допомогою наших волонтерів та учасників гуртка «Юні фантазери». Наші гуртківці, а це не тільки діти, а і мами приходять на заняття,  виготовляють вироби з природного матеріалу , працюють з папером та картоном , виготовляють різноманітні сувеніри, малюють, вирізають, фарбують, ліплять, вкривають  зверху лаком, приймають участь у виставках та конкурсах.

  А ще, в переддень Нового року, в стінах дитячої бібліотеки відкрито персональну виставку «Симфонія дерева»,  майстра декоративно-прикладного мистецтва Пуцая Сергія Борисовича. Наші волонтери  влітку побували на  обійсті майстра, бачили його казкові вироби з українських казок, це і Солом’яний бичок, і маленькі пташки, і казкові хатинки з солом’яною стріхою, і  поштова  скринька зроблена  наче хатка Баби Яги.
 А тепер його «Симфонія дерева»,  а це і підсвічники і кухонні досточки, і  дерев’яні іграшки, прикраси,  різні сувеніри , прикраси  милують  око наших читачів бібліотеки.


    

Вітання з Новим роком нашим працівникам та читачам бібліотеки від ансамбля "Южаночка" Партизанського РБК Каланчацького району.

Немає коментарів:

Дописати коментар