пʼятницю, 18 грудня 2015 р.

Миколая ми чекали


      Грудень - щедрий місяць на свята. Особливо на іменні: Андрія,Варвари, Миколая, Савви, Ганни…та всіх не перелічити. Але найбільше– День Святого Миколая – яке з особливим нетерпінням чекають діти, бо свято Миколая пов’язане з подарунками, гарним настроєм.
      Темної зимової ночі з 18 на 19 грудня Святий Миколай сходить із небес до українських малюків, звідки він бачить і знає, як поводяться діти цілий рік.
     Звичайно ж і наша бібліотека не залишилася осторонь і зустріла це свято разом із дітьми.Бібліотекарем Районної бібліотеки для дітей Тетяною Кучмою, разом з волонтерами бібліотеки Максимом Хмілем, Яною Харчук, Лілією Сірою ,було підготовлено та проведено свято – сюрприз «Миколая ми чекали» з яким вони завітали до учнів 1-4класів ЗОШ №1.А оскільки День святого Миколая – по-справжньому зимове свято, тому малеча, яка забралася на захід, із захопленням відгадувала загадки на зимову тематику, брала участь у конкурсах. Спеціально до свята дітьми були підготовлені урочисті вірші та пісні, а Святий Миколай вручив їм подарунки.


Діти раділи і обіцяли з кожним роком ставати чемнішими, вчитися краще.

Немає коментарів:

Дописати коментар