понеділок, 21 грудня 2015 р.

Дива Святого Миколая
        Дива Святого Миколая
                                                                                                                                                                                                                                    Що таке і хто такий     
                                                                У червоній шубі
                                                                Шурхотить у димарі,
                                                               Дме на жар у грубі?
                                                               Що за сани у снігу,
                                                              Що на них за клунки?
                                                             Миколай святий привіз
                                                             Дітям подарунки…
 Прийшла зима, а з нею і свята новорічні. Найперше – це коли творить дива святий Миколай. Цілий рік  спостерігає він за дітками з небес: чи добре поводяться, чи старанно вчаться у школі, чи допомагають батькам? А 19 грудня спуститься  святий на чарівних санчатах на землю і вже знатиме, що кому покласти під подушку: слухняним і чемним – солодощі чи омріяні дарунки, а бешкетникам – різочку.
Для волонтерів із Новокаховської міської бібліотеки для дітей Кирила Єзерського та Юлії Данилової  новорічні дива від святого Миколи розпочалися напередодні, 18 грудня, коли вони  вирушили «волонтерським десантом» до офісу компанії «Піонер новітніх технологій», щоб вітати з наступаючим святом не Миколая, та все ж сина Миколи – Олександра Миколайовича Сидоренко.  В дарунок давньому благодійнику бібліотеки понесли українські обереги – ляльки-мотанки «Берегиня роду» та «Подорожниця», які виготовили члени гуртка «Умілі руки», що діє у бібліотеці з початку листопада. 

Даруючи, розповіли про священні символи цих двох сакральних оберегів українського народу та, звичайно, подарували й новорічні віншування.

Олександр Миколайович дарунки від наших двох янголят Миколаєвих прийняв із вдячністю та запросив  їх до гостини: почаювати та послухати розповідь про мандрівку країнами Європи. Також дітям «дісталися» щирі побажання успіхів у майбутньому та, звичайно ж, дарунки, які  хазяїн цього гостинного кабінету приготував для них, як справжнісінький святий Миколай.


Немає коментарів:

Дописати коментар