понеділок, 25 березня 2013 р.

«Найрозумніший»


 (у рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання)

22 березня 2013 року в приміщенні міської бібліотеки для дітей відбувся фінал 10-го міського конкурсу «Найрозумніший», в якому прийняли участь учні 4-х класів: ЗОШ № 1; ЗОШ № 3; НВК № 2; НВК № 4; школи-гімназії № 9.
Змагались 20 учнів-фіналістів шкільних ігор. Змагання було командним.
ЗОШ № 1 – команда «Динаміт»
ЗОШ № 3 – команда «Мисливці за вдачею»
НВК № 2 – команда «Смайлик»
НВК № 4 – команда «Промінчики»
Школа-гімназія № 9 – команда «Максимум»
 


Гортаючи сторінки історії, можна згадати найперших переможців, які вже закінчили школу. Але ми впевнені, що досвід змагання, здобутий на нашій грі, став їм у пригоді. Побувала в гостях переможниця 2008 року, учениця V (9) класу гімназії – Гончарова Ліза. Ліза розповіла, що саме пізнавальна гра заохотила її прийняти участь у міжнародній грі «Найрозумніший», яка проходить в столиці Росії – Москві. Ці події відбувались у 2011 році. Ліза мала можливість поспілкуватися з усім відомою ведучою цієї гри – Тіною Канделакі. « Моєму успіху завжди допомагала книга», - говорить Ліза.
З 2008 року за розпорядженням міського голови Новокаховської міської ради – Коваленко Володимира Івановича, гра «Найрозумніший» була винесена на загальноміський рівень з метою заохочення дітей міста до систематичного читання та підтримки обдарованих дітей. Кожного року виділяються кошти на придбання призів, що заохочує дітей до читання.
Завітав в гості і голова Новокаховської міської ради Коваленко В. І. звернувся до дітей з привітальним словом та побажав успіхів і перемог. Бо тільки читання, успішне навчання допоможуть визначитись у майбутньому. Порекомендував, щоб у цьому конкурсі приймали участь учні 4-х класів всіх шкіл регіону. Крім  подарунків переможцям, Володимир Іванович приніс кондитерські вироби всім учасникам.
І ось гра почалась. Відбулось три захоплюючих тури. Після кожного туру, коли журі підраховували бали відбувались цікаві паузи:
1. Літературна вікторина від Баби Яги;
2. Веселі мелодії. Учениця дитячої музичної школи № 1, Пономаренко Юлія виконала пісню «Про маму і тата».

Переможцями стали:
І місце – команда ЗОШ № 3
ІІ місце – команда ЗОШ № 1
ІІІ місце – команда НВК № 2.Директор Новокаховської ЦБС, Петрова Людмила Миколаївна вручила почесні грамоти і заохочувальні призи всім учасникам фінальної гри.
Начальник відділу культури і туризму, Іванова Віра  Миколаївна вручила переможцям дипломи і подарунки.
Депутат Новокаховської міської ради, Миронець Віталій Васильович, привітав переможців, кожному вручив грошові премії. Це перші кошти зароблені знаннями.
Депутат Новокаховської міської ради, Черепанов Костянтин Ігоревич, подякував дітям за участь у грі і за те, що вони багато знають. Побажав читати якомога більше. Подарував для бібліотеки дві настільні гри для розвитку інтелекту і пам’яті. Діти гучними оплесками подякували за подарунки.


Міська бібліотека для дітей підготувала конкурс в координації з міським відділом освіти. Що ж дають такі конкурси? По-перше, створюють трикутник співпраці бібліотека-школа-сім’я. по-друге, конкурс для дітей це ще одна можливість повірити в себе і свої сили. І напевно, дітям саме конкурс допомагає зрозуміти, що знання – це перемога, це найкращий скарб у житті. По-третє, конкурс виявляє обдарованих дітей.

Заступник директора ЦБС по роботі з дітьми Карпенко В. І

Немає коментарів:

Дописати коментар