вівторок, 30 вересня 2014 р.

Всеукраїнський день бібліотек у Верхньорогачицькій РДБ

Районною бібліотекою для дітей комунального закладу «Верхньорогачицька центральна районна бібліотека» Верхньорогачицької районної ради Херсонської області проведено ряд заходів з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек.
О 10 годині в читальному залі пройшло засідання «круглого столу» на тему «Роль книги у формуванні повноцінної щасливої сім‘ї». На ньому були присутні представники органів виконавчої влади, батьки та вихованці прийомних сімей, опікуни. Завідуюча районною бібліотекою для дітей 
Ничик Л.П.  інформувала про роботу, яка проводиться  з читачами та сім‘ями.О 13 годині проведено відкритий урок читання «Книга мій друг і порадник» з учнями 6-х класів Верхньорогачицької гімназії.  Читачів гостинно зустріла свіжо відремонтована бібліотека. Бібліотекарі  знайомили гостей з фондом, новими надходженнями, розповідали про довідково-бібліографічний апарат тощо.
О 14 годині пройшла бібліотечна галявина – в  центральному парку «Ювілейний»  для юних читачів проведена цікава вікторина та читання на свіжому повітрі.


Директор КЗ «ВЦРБ» Н.В.Левадна

Немає коментарів:

Дописати коментар