середа, 16 листопада 2016 р.

Про цікаві речі для малечі.

  
Світ неозорий та неосяжний не перестає нас дивувати. А, що у ньому цікавого та невідомого, можна подивитися і послухати у міській бібліотеці для дітей. Маленькі гімназисти, учні Новокаховської гімназії, 16 листопада завітали до бібліотеки, щоб «погортати» усний журнал «Що невідомо, то все цікаво». На сторінках журналу їм відкривалися таємниці про космос та хижі рослини світу, про морських зірок та найвищі будівлі світу. Сторінку про винахід телефону бібліотекарям допомагав «гортати» волонтер бібліотечної бригади волонтерів, учень 9-А класу гімназії Кирило Єзерський.     
                                                                                 
                                                               А розповів він дітям про найперший «телефонний» пристрій, найдений при найдавніших розкопках, та про те, чому ми говоримо слово «Алло!», коли беремо телефон до вуха. А завдячуємо ми цьому першим мореплавцям, які кричали колись це слово один одному, бо не мали ні рацій, ні мобільних. А значило це слово – «Слухай».
Після розмови про цікавинки, Кирило приєднався до акції, яка в цей день проходила в гімназії та яку «принесли» з собою діти разом із своїм класним керівником – «Цей день без насильства», роздавши усім сині стрічечки, які потім діти пов’язали на дереві біля бібліотеки та які символізували собою синці побитих дітей.

16 листопада – Міжнародний день толерантності. Повернімо світу Доброту!

Немає коментарів:

Дописати коментар