середа, 7 грудня 2016 р.

БІБЛІО-ГЕЙМ: від читача до волонтера.

           5 грудня світова спільнота святкувала Міжнародний день волонтерів.  А  волонтерські бригади  Каланчацької районної бібліотеки для дітей  «Чомусики» і «Буквоїди» теж прийшли до  нашої дитячої бібліотеки на свято волонтерів.   

      Кожен з волонтерів напрацював уже власну "програму" - вікторин, загадок, "скарбницю " цікавих фактів", які потім використовує  для зацікавлення своєї "слухацької аудиторії" - учнів 1-4 класів. Кожний наш захід має  свої знахідки, свою творчість, знаходячи разом з дітьми щось своє неповторне. Ця творча робота  допомагає  волонтерам розкривати свої таланти і стимулює  до читання.    

      Волонтерські бригади, які працюють при нашій  бібліотеці, активні учасники масових заходів, які проводить  бібліотека.     Багато цікавих заходів проведено  волонтерами в дитячих садочках «Казка», «Сонечко» та «Вишенька»,  в групах подовженого дня. А сьогодні  на нашому святі волонтерів,   змагалися між собою наші дві команди «Чомусики « і «Буквоїди».  В грі «Бібліо-гейм: від читача до волонтера»  діти показали свою ерудицію, кмітливість та знання літератури. А в кінці гри  було  «Капелюшкове дефіле», де кожний учасник гри відгадував літературного героя і одягав його ж капелюшок. Після гри волонтерські бригади отримали нагороду «Сертифікати» за активну участь в волонтерському русі дитячої бібліотеки. 


Заступник директора по роботі з дітьми  Каланчацької ЦБС        Красновид С.О.
 


Немає коментарів:

Дописати коментар