неділя, 12 травня 2024 р.

Матусь зі святом вітаємо – разом читаємо й відпочиваємо

Багато в світі різних слів
І різних виразів чимало,
Та найласкавіше із них
І найрідніше слово – мама
Квітує ніжно рідна українська земля, вирує яскраво травень , дзвенить у блакиті пташиний спів! Незважаючи на страшну війну , прокидається від сну природа, Україна вдягається у трави та бузок і теплий весняний вітерець приносить до нас світле і радісне свято  свято Матері. Його відзначають у 85 країнах світу. В Україні це завжди відбувається у другу неділю травня. В цьому році свято припадає на 12 травня.
Мати – найрідніша і найближча кожному з нас людина. Вона дарує нам життя. Вона вчить нас людських правил, оживляє наш розум, вкладає у наші вуста добрі слова. І немає нічого святішого і безкорисливішого, ніж любов матері.
А ще мами бувають різні, у тому числі і в літературі. Образ матері, оспіваний у музичних творах, опоетизований у художніх творах та віршах, казках та легендах.
З нагоди свята пропонуємо вам добірку українських дитячих книжок про материнську любов, які заполонять мудрістю, ніжністю й непередбачуваністю, навіть, якщо це мама-лисичка чи мама-динозавр.
Познайомившись з цими творами маленькі читачі знайдуть себе, зможуть розібратися у власних почуттях і переконатися, що мама завжди буде поруч і любитиме незважаючи ні на що.

Немає коментарів:

Дописати коментар