середа, 15 червня 2011 р.

Літні промінці на книжковій сторінці

Літо – це велика перерва для школярів, яка дана їм для зміцнення здоров'я і духовного  зростання. А літні канікули – це гаряча пора для дитячих бібліотекарів,  коли обслуговується не тільки читачі, а і організовується  дозвілля дітей, що залишилися в селищі, а також  і тих дітей, що приїхали в гості на літні канікули.
       Цього року наша дитяча бібліотека  працює  за програмою  „Літні промінці на книжковій сторінці”.  Мета якої залучення до бібліотеки нових читачів, посилення ролі читання в житті дітей та підлітків, активізувати роботу  волонтерських бригад в акціїї „Читай і стань успішним”.
В бібліотеці створено комфортні умови для спілкування дітей, сприятливий суспільний клімат. У роботі задіяні всі наочні та технічні можливості  бібліотеки: книжкові виставки,  перегляди літератури „Ігротека з книгою”, можливість погратися та поспілкуватися  з однолітками в Інтернет просторі.

1. „Здрастуй, казко!
   -  Казкова вікторина;
    -  Загадки, ребуси, кросворди;
   -  Конкурс „Склади казку сам”
2. „Для вас  „Компопузики”
    – Комп’ютерні забавки.
3. „Книга + фільм”
    -  Літературні герої у книзі та на екрані „Шануй, подивись і порівняй”
       (Перегляд кращих дитячих фільмів та мультфільмів)
4.     „Що? Де? Коли? і Як? у селищі Каланчак”Поле чудес.
Терміни проведення Літніх читань з 1 червня по 28 серпня 2011р. Підсумки  програми – на заключному заході  у вересні місяці 2011р.
Переможцем Літніх читань будуть визнані учасники читань, що прочитали найбільшу кількість книг, які правильно відповіли на питання  вікторин і кросвордів і набрали найбільшу кількість балів.
   Система оцінювання:
-         За кожний запис книги у формулярі – 10 балів;
-         За кожну правильну відповідь на питання вікторин і кросвордів – 1 бал;
-         За зібрані пазли – 2 бали.
Читати – це здорово! Читати – це круто!
Ось такий девіз юних користувачів  та волонтерів  нашої дитячої бібліотеки!  
     Заступник директора по роботі з дітьми   Красновид С.О.

1 коментар:

  1. Цікавезна програма у каланчацьких читачів! Але гризуть сумніви - чи не забагато це - 10 балів лиш за те, що книгу взяв?! А чи її прочитав? Перевірятимете?

    ВідповістиВидалити