вівторок, 13 серпня 2019 р.

«Чудове Чудовисько і Погане Поганисько»

Відгук-рекомендація на прочитану книжку  Сашка Дерманського «Чудове Чудовисько і Погане Поганисько» читачки Інгулецької сільської бібліотеки Яцків Софії

Вітаю вас!
Я  Яцків Софія, учениця Інгулецької ЗОШ та читачка Інгулецької сільської бібліотеки . Я приймаю участь в конкурсі «Кращий читач року – 2019».
Тож сьогодні я хочу вам представити свою улюблену книгу «Чудове Чудовисько і Погане Поганисько» видатного сучасного українського автора Сашка Дерманського.
Це чудова книга  має три частини, тобто є трилогією, яку я прочитала. Найбільше мені сподобалася саме третя частина.
Чому? Тому, що вона є найбільш веселою і надихає на благородні вчинки, подвиги  на різні правильні думки.
 Книга містить у собі безліч як веселих, смішних епізодів, так і декілька сумних проте повчальних моментів. Також тут можна знайти багато «крилатих» фраз та висловів, які можна використовувати у своєму мовленні та поглиблювати свій словниковий запас.
Сюжет книги крутиться навколо двох головних героїв – звичайної дівчинки Соні та чудовиська, якого коротко назвали Чу. Герої наділені добрими, світлими та шляхетними рисами характеру. Батьки Соні типові трудоголіки, які залишають доньку без належної уваги, весь час працюючи . 
А Чу - рожеве у синю крапочку чудо, що має вільно мешкати у страшному темному лісі, або під ліжками неслухняних дітлахів. Але він геть не хоче бути схожим на своїх родичів – він воліє дружити з людьми.
То ж, знайомство ну геть різних персонажів згодом приносить свої результати. Соня і Чу разом борються проти зла, головнокомандувачем якого є Погане Поганисько, що загинуло безліч років тому, але повернулося, щоб перемогло зло, та поглинути світ у пітьму.
Дівчинка та чудовисько зі своїми друзями зупиняють його, адже на їх шляху зустрічається багато бажаючих побороти Поганисько.
Закінчується книжка дуже добре. Добро, як і має бути, перемагає зло.
У цій, на перший погляд, дитячій фантастичній книжці завуальовано події, що відбуваються на нашій батьківщині: те що зараз Україна відчайдушно бореться за свою незалежність. Та нам у жодному разі не можна відступати і опускати руки, так, як процитую одну з фраз книги: - “у нашій Украйні так багато великих і маленьких героїв, що навіть абсолютне зло не завжди має шанс на перемогу”.
Я раджу прочитати цю книгу і дорослим, і дітям, бо вона точно поглибить ваші знання про людські почуття і цей світ!
Немає коментарів:

Дописати коментар